Складання кошторисів

Потрібно скласти будівельний кошторис? В такому випадку ви прийшли за адресою.

Я займаюся супровідом будівельних робіт і кошторисною документацією в Києві, Київській області і по всій Україні. Допоможу зробити кошторис будь-якої складності або перевірити існуючий. Кошториси складаються в програмі АВК-5 та з дотримання всіх існуючих нормативних документів і технічних вимог. 

Як я працюю?

Я роблю повний кошторисний супровід будівельного об’єкту: локальні, укрупнені, ресурсні кошториси, акти. До початку робіт мені необхідно надати проект, або дефектну відомість. Обмін документами проводиться по e-mail або при зустрічі (цей момент обговорюється). Після отримання обсягів робіт я озвучую точну вартість і час виконання роботи.

Як формую кошторису?

Для розробки кошторисної документації за основу приймається проектна документація або дефектна відомість. Проект обов’язково повинен бути виконаний строго за державним нормативам та містити всю необхідну інформацію, а дефектний акт припускає виклад у вільній формі. Кошторис будівельних робіт несе в собі зведену таблицю, що містить статті витрат, які закладаються для виконання запланованого проекту.

На будівельні роботи передбачається позначення всіх найменувань робіт, які потрібно виконати на об’єкті, перераховуються всі необхідні матеріали, обладнання, спеціальна будівельна техніка, а також послуги майстрів різного профілю. Витрати групуються за трьома розділами:

– прямі витрати

– накладні витрати

– кошторисний прибуток

Прямі витрати – витрати, які безпосередньо йдуть на будівельні матеріали.

Накладні витрати – це витрати підрядника на управління, організацію, обслуговування і створення загальних умов виробництва.

Кошторис на прибуток – сума коштів, необхідних для покриття загальних витрат будівельно-монтажних робіт, соціальну сферу та матеріальне стимулювання. Кошторис на прибуток є нормативною частиною вартості будівельної продукції не відноситься до собівартості робіт.

Складання кошторисів на будівельні роботи.

• земляні, кам’яні зведення бетонних, дерев’яних, металевих конструкцій, оздоблювальні та інші роботи при проведенні робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переобладнання підприємств, житлових будинків, виробничих приміщень, складів, гаражів, доріг і дорожніх конструкцій, а також окремих комплексів чи видів робіт, пов’язаних з будівництвом об’єктів.

• складання кошторисів на ремонтно-будівельні роботи: комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей – роботи з ремонту і обробки квартир, офісних і складських приміщень, виробничих цехів, адміністративних будівель і споруд, а також складання кошторисів при оцінці збитку.

• складання кошторисів на монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи з освітлення та електропостачання приміщень, монтаж системи опалення, холодного і гарячого водопостачання, вентиляції і кондиціонування повітря, мереж відеоспостереження, ЛВС,  пожежогасіння і т. д.

• складання кошторисів на монтаж зовнішніх інженерних мереж: установка систем зовнішнього освітлення, протягування ліній електропередач, будівництво гідротехнічних споруд, насосних станцій, теплових пунктів, газопроводів, регуляторів тиску газу, тунельні відкриті і закриті проходки та ін.

• складання кошторисів на реконструкцію будівель і споруд, монтаж технологічного обладнання, благоустрій (дороги, проїзди, тротуари), озеленення.