Управління проектами

Моє завдання – допомогти інвестору побачити обсяг робіт і строки їх виконання, надати гранично чіткий план дій та контроль всіх етапів будівництва. Забезпечити необхідний взаємозв’язок між виконавцями.

Все це в кінцевому результаті дозволить заощадити ваш час і саме головне гроші. Так як придбання дорогих програм не дає гарантій, що все буде перевірено і раціонально застосовано з урахуванням Ваших вимог і поставлених завдань. Слід розуміти, що для того що б Ваше будівництво не переросло в “заплутаний клубок” з проблем з постачаннями і контролем за виконанням, важливо використовувати не тільки оплачений програмний продукт, а й правильно його задіяти для конкретних завдань і планів. Але успіх проекту значною мірою залежить від змісту інформації та її якості.

Моя мета не продати Вам (програмний продукт). А в першу чергу забезпечити координацію і комунікації між фахівцями. Оцінити якість та обсяг наданої інформації за проектом, що в свою чергу зменшить кількість додаткових робіт, термінів і вартості. Важливо розуміти, що оптимізація проекту тільки в часткових етапах не гарантує скорочення витрат. Тому що все потрібно робити комплексно і тільки прорахувавши всі етапи і вибравши правильний варіант для кожного з них. Починаючи з оцінки проектних рішень. Оперативно розрахунку вартості тих чи інших проектних рішень їх трудомісткість і необхідність. Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш проект економічно ефективний і раціональний.