Управління будівництвом

Перегуда

Для великих будівельних об’єктів дуже важлива взаємодія відповідальних за різні етапи будівництва. В іншому випадку це може вплинути на кінцеві терміни завершення проекту і істотно збільшити видаткову частину проекту. І тому саме професійне управління проектом, розуміння і контроль кожного етапу будівництва надзвичайно важливі для будь-якого серйозного будівельного задуму.

Я організовую координацію всіх підрядників і виконавців таким чином, аби максимально ефективно реалізувати будівництво об’єкта. Важливо розуміти, що приймаючи точку зору власників, я можу сконцентрувати увагу на повному процесі управління проектом будівництва, а не на тимчасових особистостях різних фахівців, таких як: проектувальники, будівельники, виробники і постачальники матеріалів, фінансові аналітики та інші. Я використовую свої знання і досвід на благо власника і основним пріоритетом у моїй роботі є інтереси інвестора.

Довіривши управління та координацію проектом кваліфікованого фахівця, інвестор отримує можливість вести і розвивати свій бізнес. Я ж, в свою чергу, забезпечують належний контроль і необхідний взаємозв’язок усіх виконавців. В результаті власник приймає тільки ключові рішення і одержує своєчасний і вивірений з кошторисною документацією готовий об’єкт.

Управління проектами

Технічний нагляд


Управление проектами
технический надзор
Моє завдання — допомогти інвестору побачити обсяг робіт і строки їх виконання, надати гранично чіткий план дій та забезпечити контроль всіх етапів будівництва. Забезпечити необхідний взаємозв’язок між виконавцями. Усе це в кінцевому результаті дозволить заощадити ваш час і саме головне кошти.

Слід розуміти, що для того що б Ваше будівництво не переросло в «заплутаний клубок» з проблем з постачаннями і контролем за виконанням, важливо використовувати не тільки коштовні програмні продукти, а й правильно його задіяти для конкретних завдань і планів.

Я пропоную послуги з виконання функцій замовника-забудовника і здійсненню технічного нагляду за ходом будівництва, реконструкції і капітального ремонту:

 • контроль за відповідністю виконуваних робіт;
 • контроль за якістю і відповідністю кошторисної документації;
 • контроль за дотриманням Підрядною організацією технологій;
 • вжиття своєчасних заходів і контроль за недопущенням необґрунтованого
 • внесення змін у технічну документацію і збільшення кошторисної вартості;
 • контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт.

Перевірка кошторисів

Складання кошторисів


Проверка смет
составление смет
Перевірка кошторисної документації :

 • перевірка кошторисів, їх достовірності складів і обсягів робіт за розділами кошторисної документації на будівництво об’єкта;
 • перевірка кошторисів, достовірності вартості, передбачених для застосування при будівництві матеріалів і обладнання, її відповідність середньоринковими показниками на період будівництва;
 • експертиза кошторисної документації, розрахунок решти обсягів та оцінка кошторисної вартості незавершеного будівництвом об’єкта;
 • розрахунок вартості будівництва з урахуванням проведених досліджень, у т. ч. експертизи кошторисів;
 • перевірка вартості та кількості використовуваних машин і механізмів;
Складання кошторисів на будівельні роботи:

 • земляні, кам’яні зведення бетонних, дерев’яних, металевих конструкцій;
 • складання кошторисів на ремонтно-будівельні роботи: комплекс ремонтно-будівельних робіт;
 • складання кошторисів на монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи з освітлення та електропостачання приміщень;
 • складання кошторисів на монтаж зовнішніх інженерних мереж: установка систем зовнішнього освітлення, протягування ліній електропередач.

Успіх будь-якого інвестиційно-будівельного проекту залежить від якості розробки проектно-кошторисної документації!

Кошторисна документація є складовою частиною проекту. На жаль, велика кількість об’єктів в Україні починаються з повною або частковою відсутністю кошторисів. Як показує практика, фінансові втрати становлять як мінімум 20-30% від вартості будівництва, при відсутності проектно – кошторисної документації у повному обсязі. Терміни реалізації інвестиційно-будівельного проекту автоматично збільшуються, що призводить до додаткових витрат проекту або повної його зупинки.

Моя мета і завдання – дати максимально точне уявлення про вартість!

Оцінка змісту та якості кошторисної документації необхідна для отримання незалежного і максимально точного уявлення про вартість. Це в свою чергу допоможе Замовнику на початковому етапі прийняти правильне рішення про склад робіт і використовуваних матеріалах, щоб закінчити проект з невеликими відхиленнями від початкового бюджету і не потрапити в шокову ситуацію – бюджет витрачений на 100%, а проект закінчений у кращому разі на 50%.