Кошторис

Складання кошторисів на будівельні роботи:

• земляні, кам’яні зведення бетонних, дерев’яних, металевих конструкцій, оздоблювальні та інші роботи при проведенні робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, ремонту, технічного переобладнання підприємств, житлових будинків, виробничих приміщень, складів, гаражів, доріг і дорожніх конструкцій, а також окремих комплексів чи видів робіт, пов’язаних з будівництвом об’єктів.

• складання кошторисів на ремонтно-будівельні роботи: комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей – роботи з ремонту і обробки квартир, офісних і складських приміщень, виробничих цехів, адміністративних будівель і споруд, а також складання кошторисів при оцінці збитку.

• складання кошторисів на монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи з освітлення та електропостачання приміщень, монтаж системи опалення,холодного і гарячого водопостачання, вентиляції і кондиціонування повітря, мереж відеоспостереження, ЛВС, , пожежогасіння і т. д.

• складання кошторисів на монтаж зовнішніх інженерних мереж: установка систем зовнішнього освітлення, протягування ліній електропередач, будівництво гідротехнічних споруд, насосних станцій, теплових пунктів, газопроводів, регуляторів тиску газу, тунельні відкриті і закриті проходки та ін.

• складання кошторисів на реконструкцію будівель і споруд, монтаж технологічного обладнання, благоустрій (дороги, проїзди, тротуари), озеленення.